Kjo është fotoja e parë e Sylejman Selimit pas lirimit nga burgu – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kjo është fotoja e parë e Sylejman Selimit pas lirimit nga burgu

14:01 | 25 Janar 2019

Është liruar nga burgu ish- komandanti i Ushtrisë Çlirimtare, Sylejman Selimi.

Lajmin e ka konfirmuar edhe avokati i tij Tomë Gashi.

“Lirohet Gjeneral Sylejman SELIMI.! Para pak minutash , pas mbajtjes pa te drjete per mbi 5 vite dhe pas mbajtjes ne vujajtje te denimit per 227 dite pa vendim gjyqesore, me ne fund eshte liruar Gjeneral Sylejman Selimi ’’, ka thënë Gashi.

Tutje Gashi ka publikuar edhe një fotografi me Selimin pas daljes së tij nga burgu.

Komento: