Kjo është nëna e dy fëmijëve që humbi jetën në aksidentin e mbrëmshëm – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kjo është nëna e dy fëmijëve që humbi jetën në aksidentin e mbrëmshëm

18:10 | 14 Shkurt 2019

Një tragjedi e madhe ka ndodhur mbrëmë në Maqedoni.

Aksidenti i mbrëmshëm në magjistralen Shkup- Tetovë, u mori jetën 14 personave.

Në mesin e të vdekurve dhe të lënduarve pati edhe shumë shqiptare.

Në të njëjtin aksident, humbi jetën edhe Valdeta Hamiti nënë e dy fëmijëve.

Kujtojmë faktin se trajtim shëndetësor vazhdojnë të marrin edhe shumë të lënduar të tjerë derisa hetimet për këtë aksident po vazhdojnë.

Komento: