Kjo është shtëpia në Fushë Kosovë ku dyshohet se djali privoi nga jeta babanë me sëpatë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kjo është shtëpia në Fushë Kosovë ku dyshohet se djali privoi nga jeta babanë me sëpatë

20:20 | 20 Korrik 2020

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Fushë Kosovë.

Një kr’im i rëndë brenda familjes dyshohet se ka ndodhur në Fushë Kosovë. dyshimet e para janë që një 40 vjeçar ka vr’arë me sëpatë babanë e tij 72 vjecar.

Express ka siguruar foto nga vendi i ngjarjes, dhe nga shtëpia ku dyshohet të ketë ndohur ngjarja e rëndë.

Policia e Kosovës ka dërguar njësitet relevante në vendin e ngjarjes, ndërsa trupi i viktimës ësthë dërguar për obduksion.

Komento: