Kjo është torta ‘gjigante’ e ditëlindjes së djalit të Njomzës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kjo është torta ‘gjigante’ e ditëlindjes së djalit të Njomzës

19:36 | 22 Janar 2021

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, ajo ka edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Sot djali i saj feston ditëlindjen, e Njomza na ka prezantuar me tortën gjigante të festës./ORAinfo/

Komento: