Kjo është vjehrra më e bukur e estrades, gruaja e Shkelzen Jetishit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kjo është vjehrra më e bukur e estrades, gruaja e Shkelzen Jetishit

21:45 | 13 Shtator 2019

Gruaja e Shkelzen Jetishit vjehrra më e bukur e estrades.

Kur e ke burrin a gruan pjesë të skenës muzikore, domosdoshmërisht edhe ti bëhesh figurë e njohur, e përfolur dhe je bjen shpesh në “rrjeten” e gazetarëve.

Gratë e këngëtarëve e burrat e këngëtareve tona, shpesh bëhen pjesë e diskutimeve të ndryshme në median rozë. Shpesh përfliten më shumë se vetë partnerët e tyre të famshëm, shkruan Kosovarja.

Prej shumë vitesh, ka bërë mjaftë përshtypje edhe Valbona, bashkëshortja e këngëtarit gjakovar Shkëlzen Jetishi-Xeni.

Zeshkanja e rrekur thuhet të ketë qenë missi i gjeneratës së saj.

Valbona, edhe sot e kësaj dite duket bukuroshe. Ajo është nërë vjehërr e gjyshe disa herë dhe ende është në top formë.

Komento: