Kjo foto dëshmon se Rabiot po nënshkruan me gjigantin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kjo foto dëshmon se Rabiot po nënshkruan me gjigantin e madh

18:03 | 04 Janar 2019

Barcelona është shumë afër mbylljes së nënshkrimit të objektivit të Juventusit, mesfushorin e Paris Saint-Germain, Adrien Rabiot përcjell ORAinfo.

Rabioti ka qenë subjekt i spekulimeve gjatë muajve të fundit, pasi raportet vazhduan ta lidhin atë me lëvizjet në Barcelonë, Juventus, AC Milan dhe Tottenham.

Drejtori sportiv i PSG deklaroi publikisht dy javë më parë se francezi do të largohet nga klubi në një transferim të lirë në fund të sezonit.

Raportet në të gjithë Evropën, duke përfshirë Parisin e besueshëm dhe Matteo Pedrosi tani deklarojnë se Rabiot është afër një lëvizjeje në Barcelonë, pasi nëna e tij Veronique Rabiot ishte në Barcelonë për të mbajtur bisedime mbi një lëvizje të mundshme./ORAinfo/

Komento: