Kjo foto dëshmon se ylli i madh pranon ta vesh fanellën kuqezi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kjo foto dëshmon se ylli i madh pranon ta vesh fanellën kuqezi

20:39 | 03 Janar 2019

Siç u zbulua në ditët e fundit, AC Milan kanë vendosur objektivat e tyre në ish- futbollistin e Atletico Madrid ,Yannick Carrasco, i cili thuhet se po kërkon të largohet nga Kina këtë janar përcjell ORAinfo.

Lojtari i përshtatet në mënyrë të përkryer nevojave të Rossonerëve, pasi ata janë në kërkim të një anësori që mund të luajë si sulmues i dytë, si dhe një mesfushor i majtë në një formacion 4-4-2.

Për më tepër, vetë lojtari në dukje ka treguar se është pro një transferim, pasi ka pëlqyer një foto me lajmet që e lidhin atë me Milanin. Pak e arritshme, po, por ende një shenjë për t’u marrë parasysh./ORAinfo/

Komento: