Kjo foto dëshmon skuadrën e ardhshme të Dybalas

10:04 | 08 Maj 2019

Dybala do të mbetet në Torino.

Duket se e ardhmja e Paulo Dybala është e destinuar për të qënë te Juventus,

Edhe pse thashethemet e merkatos e lidhin me skuadra të ndryshme, argjentinasi duket se është i gatshëm për të qëndruar te bardhezinjtë.

Një gjë e tillë konfirmohet edhe nga lëvizja e fundit e torinezëve, që i besuar numrit 10 pozicimin me fanellën e re të Juventusit në Kinë.

Interes për 25 vjeçarin ka shfaqur Manchester United dhe Bayern Munich, teksa si zëvendësues të tij, Juventus është interesuar për Joao Felix të Benfika.

Komento: