Kjo fotografi dëshmon largimin e yllit të madh nga Milan

13:00 | 16 Janar 2019

Gonzalo Higuain, ishte i vetmi lojtar që mungonte nga fotot e ekipit të Milanit për Supercoppa, mes spekulimeve në rritje se ai është në rrugën e tij drejt Chelseas.

Milan falënderoi Princi Saudit dhe Presidentit të Autoritetit të Përgjithshëm Sport, Abdulaziz bin Turki Al-Faisal, në mëngjesin sotëm të tyre ku do të ndeshjet me Juventusin në Xheda.

Megjithatë, no foto e publikuar nga MILAN ishte Higuain, me Riccardo Montolivo që mungonin.

MilanNews shpejt u përgjigj se sulmuesi ishte duke u trajtuar kur u bë fotografia, por ai vetëm ka shërbyer për të rritur spekulimet për largimin e tij nga Milan./ORAinfo/

Komento: