Kjo fotografi tregon me së miri për raportet që Gëzimja i ka Remzie Osmanin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kjo fotografi tregon me së miri për raportet që Gëzimja i ka Remzie Osmanin

11:36 | 27 Shtator 2022

Të dyja e kalojnë shumë mirë së bashku.

Raportin si rejë dhe vjehërr, Gëzimja dhe Remzie Osmani e kanë shndërruar në diçka shumë të bukur, shkruan ORAinfo.

Ani pse Remzia është një artise shumë e angazhuar, ajo gjen kohë të lirë edhe për familjen e saj.

Madje, ajo shpesh del me rejën e saj dhe mbesën, duke qenë se tani ka kohë më të lirë.

Së fundmi Gëzimja ka postuar një foto krah vjehrrës së saj, ku në sy bien veshjet e tyre.

Të dyja të veshura shumë elegante, ato po duken si nënë e bijë.

Gëzimja madje ja qet dorën në krahorë vjehrrës së saj duket treguar për dashurinë qe ka ndaj vjehrrës së saj.

Kjo fotografi tregon me së miri për raportet që i kanë re e vjehërr mes vete. /ORAinfo/

Komento: