Kjo kafiteri në Prishtinë ndihmon për shërimin e Egzonit dhe Valonit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kjo kafiteri në Prishtinë ndihmon për shërimin e Egzonit dhe Valonit

23:13 | 08 Shkurt 2019

Dy ditë parë Vitit të Ri, dy djem të ri Egzoni dhe Valoni nga Prishtina kishin pësuar një aksident trafiku.

Të dytë nga ai aksident janë duke u trajtuar në spitale të ndryshme.

Lokali “Babel Café” ka njoftuar se sonte dhe nesër do të ketë mbrëmje humanitare për të ju ardhur në ndihmë të djemve që janë Egzoni dhe Valoni.

“Sonte dhe nesër përveç qe ndihemi mire se ehte e premte dhe vikend, muzike dhe pije poashtu edhe nje ndjenje edhe me e mire duke kontribuar për shërimin e Egzonit dhe Valonit”, thuhet në njoftimin e Babel Cafe.

Dy ditë parë Vitit të Ri, Egzoni dhe Valoni shokë nga Prishtina kishin pësuar një aksident trafiku. Të dytë nga ajo kohë e deri më tash janë duke u trajtuar në spitale të ndryshme.

Njëjtë ka vepruar edhe Zone Club sonte më 8 shkurt, hyrja do të jetë vetëm 2 euro dhe gjithë të ardhurat do të shkojnë në mjekimin e tyre.

Komento: