Kjo ndodh kur bëhen bashkë pas një kohe të gjatë Blero e Afrona – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kjo ndodh kur bëhen bashkë pas një kohe të gjatë Blero e Afrona

12:00 | 18 Shtator 2020

Blero dhe Afrona qëndruan larg njëri-tjetrit gjatë kohë së pandemisë, pasi që jetojnë në vende të ndryshme për shkak të profesionit.

Këngëtari i mirënjohur kohë më parë deklaroi se kishte qenë i infektuar me COVID-19, por për fat të mirë e ka kaluar dhe tani është mirë me shëndetin.

E pas kësaj Blero dhe Afrona kanë planifikuar pushimet, teksa këtë e treguan përmes disa postimeve në Instagram.

“Mas 7 muaj pushim prej fluturimeve. Afrona Dika, shihemi së shpejti e dashur”, ka shkruar Blero, ndërsa Afrona shkroi: Blero Muharremi mezi pres të të shoh.

E kur ata takohen, veprimin qe e bëjnë fotografohen në krahët e njëri – tjetrit.

Komento: