Kjo vajzë e vogël, tani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare

21:17 | 10 Maj 2019

Zanfina Ismaili është këngëtarja që për vite ishte pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare.

Ajo tani është larguar nga muzika për t’iu përkushtuar vetëm profesionit për të cilin ka studiuar, përcjell ORAinfo.

Mirpëo, duket se fansat ende nuk largohen nga ajo pasi, Zanfina posedon shumë ndjekës në rrjete sociale.

Ajo sot feston ditëlindjen, dhe me këtë rast ajo ka publikuar një foto nga fëmijëria e që duket se ka qenë një fëmijë shumë i ëmbël.

Komento: