Kjo vajzë e vogël, tani është një prej prezantueseve më të bukura kosovare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
-4 °C

Kjo vajzë e vogël, tani është një prej prezantueseve më të bukura kosovare

18:52 | 09 Tetor 2019

Elita Rudi është emri i një prej prezanteseve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën private ku tani është e martuar me reperin e njohur, Gjiko dhe ka një djalë, përcjell ORAinfo.

Elitën e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale krahas angazhimeve të shumta.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj e ku duket se ka qenë një fëmijë shumë i ëmbël./ORAinfo/

Komento: