Koha kur Azra ishte brune, do të befasoheni sa ndryshe dukej – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Koha kur Azra ishte brune, do të befasoheni sa ndryshe dukej

16:52 | 10 Dhjetor 2019

Alina Boz është aktorja më e pëlqyer turke për momentin.

Rolet e saj po arrijnë tyë kenë sukses si në Turqi ashtu edhe jashtë saj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Azrës’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’.

Azra cilësohet si një prej aktoreve më të bukura turke.

Ajo tani është bionde, mirëpo, para pak viteve ajo ka qenë brune dhe shumë më ndryshë nga tani./ORAinfo/

Komento: