Koha kur Dani i ‘shkrinte’ femrat me pamjen e tij

09:15 | 08 Dhjetor 2018

Është njëri ndër këngëtarët me të pëlqyer në gjithë trojet shqiptare.

Ramadan Krasniqi – Dani është ndër këngëtarët më të njohur në Kosovë, ndër zërat më të bukur shqiptar.

Dani u shndërrua në yll të skenës falë cilësisë së zërit dhe një mori këngësh e albumesh muzikore që i sjelli për publikun e gjerë.

Si çdo kush tjetër, edhe këngëtari ka ndryshuar shumë. Mosha e ka bërë të vetën dhe vitet nuk e kanë kursyer as Danin, shkruan Kosovarja.

Në një foto të para shumë vitesh, këngëtari duket mjaftë i pashëm. Pa syze, duket shumë ndryshe.

Komento: