Kolona të gjata edhe në kufirin me Maqedoninë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kolona të gjata edhe në kufirin me Maqedoninë

13:08 | 05 Janar 2019

Kolona të gjata janë shkakuar edhe në pikën kufitare në Han të Elezit.

Përveç kolonave dhe pritjeve të pikat kufitare te Dheu i Bardhë dhe Merdare, njëjtë po ndodhë edhe në kufirin me Maqedoninë.

Lexuesit kanë dërguar fotografi nga atje ku bëjnë të ditur se pritjet tek Hani i Elezit po zgjasin deri në dy orë.

Kjo ka bërë që të krijohen kolona kilometërshe.

Komento: