Komisioneri Hahn nesër në Kosovë, takohet me Kryeministrin Haradinaj

19:44 | 16 Janar 2019

Komisioneri Johannes Hahn nesër do të jetë për vizitë në Kosovë.

Me këtë rast ai do të takohet me Kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinajn.

Këtë e bën të ditur përmes një komunikate për media Zyra e Kryeministrit.

“ Kryeministri Ramush Haradinaj pret në takim Komisionerin Evropian për Politika të Fqinjësisë dhe Negociata të Zgjerimit, Johannes Hahn. Ndërtesa e Qeverisë nga ora 16:45”, thuhet në njoftimin e qeverisë

Komento: