KONFIRMOHET: Ja kush po largohet nga PSG

22:44 | 04 Qershor 2019

Psg, dëshiron të bëjë ndryshime në sezonin e ardhshëm.

Thomas Meunier, do të konsiderojë të bëhet një agjent i lirë vitin e ardhshëm dhe mund të largohet nga Paris Saint-Germain, pasi që ishte vetë ekipi francez që kundërshtoi klubet e shumta që e kanë kontaktuar atë që nga janari, përcjell ORAinfo.

Arsenali dhe Manchester United njoftohet se janë të interesuar të marrin yllin e Belgjikës në Premier Ligë për një tarifë të shkurtuar në të ardhmen më të afërt./ORAinfo/

Komento: