Konfirmohet: Këtë skuadër do ta udhëheq Inzaghi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Konfirmohet: Këtë skuadër do ta udhëheq Inzaghi

22:36 | 01 Qershor 2019

Lazio,nuk do të ndryshojë trajnerin.

Sipas La Repubblica, Simone Inzaghi do të qëndrojë në krye të Lazios pasi ai do të zgjasë kontratën e tij deri në qershor 2021,përcjell ORAinfo.

Inzaghi vetëm kohët e fundit fitoi Coppa Italia me Lazion si ai ishte i kërkuar nga Milani, Roma dhe Juventusi./ORAinfo/

Komento: