Kosova feston 11 vjetorin e Pavarësisë, shikoni ҫfarë bën Egzona për këtë ditë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kosova feston 11 vjetorin e Pavarësisë, shikoni ҫfarë bën Egzona për këtë ditë

10:32 | 17 Shkurt 2019

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura në media dhe në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka uruar për 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës./ORAinfo/

Komento: