Kosova kalon në epërsi, super-gol nga Rashica – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kosova kalon në epërsi, super-gol nga Rashica

21:05 | 10 Qershor 2019

Është duke u zhvilluar ndeshja mes Bullgarisë dhe Kosovës.

Kosova ka kaluar në epërsi në minutën e 13-të kundër Bullgarisë.

Goli ne shënon Milot Rashica pas një gabimi në mbrojtjen bullgare.

Rashica golin ia kushtoi të lënduarit, Arbër Zeneli.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!