Kosova U21 publikon listën e lojtarëve për ndeshjet kundër Turqisë dhe Andorrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kosova U21 publikon listën e lojtarëve për ndeshjet kundër Turqisë dhe Andorrës

16:05 | 27 Maj 2019

Kosova U21 ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjet e qershorit.

Përzgjedhësi i Kosovës U-21, Rafet Prekazi, ka shpallur listën e lojtarëve për ndeshjet e qershorit.

Lista përbëhet nga 25 lojtarë, kurse risitë për dallim nga grumbullimet e kaluara janë të shumta.

Pjesë e listës është edhe Lirim Kastrati i Lokomotivës që vjen nga Kombëtarja A, kurse është ftuar edhe Alfred Ajdareviq, që më herët ka luajtur edhe me Suedinë e Shqipërinë.

Kosova luan me Andorrën në udhëtim dhe me Turqinë në stadiumin Adem Jashari.

Komento: