“Koxha moti i kom shkrujt Lotinës”- Mozzik zbardh detaje nga lidhja e tij

18:56 | 17 Qershor 2024

Romanca e Mozzik-ut dhe Lotinës është përfolur shumë në shtypin rozë edhe pse dyshja asnjëherë bëri ndonjë deklaratë përveç postimeve që bënin në rrjete sociale.

Por së fundmi në një intervistë tek emisioni “Reload” në Televizionin Dukagjini reperi ka folur rreth lidhjes së tij të re duke u shprehur se nuk është fejuar, por është gjëja më e bukur që i ka ndodhur në këto 28 vite jetë.

“Është unazë premtimi. Nuk jam fejuar. Jam në një lidhje. Është gjëja më e mirë që më ka ndodhur në 28-vite jetë. Ndjesia se jam shumë mirë dhe shumë happy”, ka thënë Mozzik.

Tutje ai ka treguar se i ka shkruajtur mjaft moti Lotinës.

“Lotinës unë i kam shkrujt shumë moti , koxha moti i kom shkrujt, qe dmth pasionon nje pasion temin shume moti, e masnej live kanë ardhë gjanat”, tha Mozzik.

Komento: