Krejt ndryshe, Gresën e Shyhretes nuk do ta njihni në foton e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Krejt ndryshe, Gresën e Shyhretes nuk do ta njihni në foton e fundit

20:01 | 24 Shtator 2020

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Gresa nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo po duket bukur dhe më ndryshe se herave të tjera./ORAinfo/

Komento: