Kritikat për Prishtinën, kështu u përgjigjet Shpend Ahmeti – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kritikat për Prishtinën, kështu u përgjigjet Shpend Ahmeti

22:55 | 22 Shkurt 2019

Shpend Ahmeti u përgjigjet kritikëve, thotë se fle dhe çohet me problemet e Prishtinës

Shpend Ahmeti ka marrë përsipër tri poste.

Ai është kryetar i Prishtinës, kryetar i Partisë Socialdemokrate dhe bashkëkryesues i Ekipit Negociator për bisedime me Serbinë.

Ahmeti u përballë me akuza nga qytetarët se po e lë pas dore kryeqytetin për detyrat e tjera që ka.

Një gjë të tillë ai e ka mohuar duke thënë se fle dhe çohet me problemet e Prishtinës.

Komento: