KRY! Këtë fanellë do ta vesh Pogba – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

KRY! Këtë fanellë do ta vesh Pogba

09:45 | 30 Janar 2019

Florentin Pogba, do të përfundojë një transferim të lirë në Atlanta United, raporton L’Equipe përcjell ORAinfo.

Francezi ka qenë një agjent i lirë që kur u lirua nga klubi turk Genclerbirligi verën e kaluar dhe ishte në prova te Elche në La Liga më parë muajin e tij.

Pogba tani do të bashkohet me trajnerin holandez Frank de Boer, i cili mori detyrën si menaxher në Atlanta në dhjetor./ORAinfo/

Komento: