Kryeministri Haradinaj e nis ditën duke vrapuar në Gërmi

10:50 | 16 Dhjetor 2018

Ramush Haradinaj krahas punës së madhe që ka si kryeministër, nuk e lë anash as vrapimin dhe ecjen.

Çdo vikend, Haradinaj shfaqet nga vende të ndyshme të Kosovës duke ecur apo vrapuar, përcjell ORAinfo.

Derisa javën e kaluar kryeministrit e kishte kalur vikendin në disa male në veri të Kosovës, sot Ramshi ka zgjedhur të vrapojë në Gërmi në këtë ditë me borë.

“Mirëmëngjesi nga Gërmia’, i ka përshkruar fotot kryeministri Haradinaj. /ORAinfo/

Komento: