Kryeministri Haradinaj i dhuron Albrightit një pullë postare me figurën e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kryeministri Haradinaj i dhuron Albrightit një pullë postare me figurën e saj

11:16 | 12 Qershor 2019

Kryeministri Haradinaj i dhuron Albrightit një pullë postare me figurën e saj.

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pritur në takim ish-sekretaren Amerikane të Shtetit, Madeleine Albright.

I pari i Qeverisë u shpreh falënderues ndaj ish-sekretares për angazhimin e saj dhe SHBA-së për çlirimin e Kosovës.

Ish-sekretarja Amerikane e Shtetit, Madeleine Albright sërish shprehu admirimin që ka për popullin e Kosovës dhe tha se është privilegj për të që merr pjesë në përvjetorin e 20 të çlirimit të Kosovës.

Në shenjë mirënjohje, kryeministri i dhuroi një pullë postare ish- sekretares Madeleine Albright.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!