Kryeministri pret në takim zëvendëspresidentin e PE-së – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kryeministri pret në takim zëvendëspresidentin e PE-së

10:40 | 02 Janar 2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sot të filloi me takimet e para për këtë vit.

Ai do të takohet me zëvendëspresidentin e Parlamentit Evropian, Ranier Wiland.

Takimi mes Haradinajt dhe Ëiland do të mbahet në ndërtesën e Qeverisë.

Përmes një kumtese për media nga Zyra e Kryeministrit është bërë e ditur se takimi nis në orën 16:00.

Komento: