Ku e priti Tuna festën e Bajramit, befason me përgjigjen e saj

23:51 | 05 Qershor 2019

Tuna është një ndër këngëtaret më të përfolura në publik që në daljen e saj të parë në skenë.

Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me muzikantin, Patris Berisha dhe ka një djalë që e kanë quajtur, Tian.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se Bajramit e ka pritur në pushime bashkë me burrin e djalin./ORAinfo/

Komento: