“Kujdes me qato dur, vllaçko”, Ledri Vula bëhet xheloz, “kërcënon” partnerin e Sarës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Kujdes me qato dur, vllaçko”, Ledri Vula bëhet xheloz, “kërcënon” partnerin e Sarës

10:14 | 24 Nëntor 2022

Blogerja e njohur, Sara Hoxha këtë javë ka munguar në provat e Dancing With the Stars pasi ndodhej në Prishtinë në një event së bashku me Ledrin.

Mirëpo, Luixhino ka udhëtuar gjatë javës në Prishtinë dhe e ka marrë partneren e tij të kërcimit në prova. Ai e ka sjellë Sarën në Tiranë.

Luixhino në Prishtinë u takua edhe me familjen Vula, e në veçanti me partnerin e Sarë, reperin e njohur, Ledri Vulën.

Ledri i përgezoi dyshen për përformancat në spektaklin e DTSW.

“Kur po dilni ju dy si me lujtë kombëtarja në futboll po kom emocione as vet në skenë s’kam emocione kshtu. Kish ardh edhe une po nuk di me kcy”, tha Ledri gjatë bisedes me Lixhianon.

Por, Ledri duket se është bërë zheloz nga vallëzimet sensulae të parterës së tij me Lixhianon.

“Edhe kujdes me qato dur, vllaçko”, iu drejtua Ledri me shaka partnerit të Sarës në DTSW.

Për më tepër shikoni videon…

Komento: