Kujt i ka ngjarë djali i Albatrit Muçiqit? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kujt i ka ngjarë djali i Albatrit Muçiqit?

21:53 | 18 Shtator 2021

Këngëtari i njohur i muzikës moderne dhe asaj popullore, Albatrit Muçiqi, është baba i tre fëmijëve.

Albatriti, nuk është nga ata që poston shumë, madje posti i tij i fundit në Instagram është bërë në muajin maj.

Albatriti, është mjaftë i lidhur me fëmijët, e të birin Eraldon e ka pikë të dobët.

Voglushin pak e kemi parë deri më tani. Në këtë foto ku shihen babë e birë, vërehet që Eraldi i vogël nuk është se i ka ngjarë edhe aq sa i përket pamjes së jashtme të atit, shkruan kosovarja.

Komento: