Kunata e Egzonës një bionde që ‘ҫmend’, kaq bukur është rregulluar sonte – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kunata e Egzonës një bionde që ‘ҫmend’, kaq bukur është rregulluar sonte

22:47 | 12 Qershor 2019

Biona Muqiqi është motra e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Me pamjen e saj, Biona arriti të jetë shumë e pëlqyer dhe e komentuar nga publiku, shkruan ORAinfo.

Duke qenë e tillë ajo posedon shumë ndjekës në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket shumë e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!