Kunata e Egzonës shfaqet përvëluese në pamjen e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kunata e Egzonës shfaqet përvëluese në pamjen e fundit

17:48 | 14 Gusht 2019

Biona Muqiqi është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo është motra e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqt, shkruan ORAinfo.

Biona njihet për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse.

Ajo posedon me mijëra ndjekës në rrjete sociale e për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet tejet tërheqëse me pamjen e saj.

Biona e dëshmoj edhe njëherë që është super-femër. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!