Kunata e Leartës sapo doli nga frizerja, befasoi të gjithë me frizurën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kunata e Leartës sapo doli nga frizerja, befasoi të gjithë me frizurën

21:43 | 27 Tetor 2020

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo ka dal nga frizerja dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: