Kunata e Motrave Mustafa bëhet gati për të dal, ka bërë grim të rëndë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kunata e Motrave Mustafa bëhet gati për të dal, ka bërë grim të rëndë

21:57 | 16 Shtator 2020

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet me një grim të rëndë, por prapë po duket bukur./ORAinfo/

Komento: