Kunata e Motrave Mustafa ka dalur me burrin e fëmijët, pamja e saj mori tërë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kunata e Motrave Mustafa ka dalur me burrin e fëmijët, pamja e saj mori tërë vëmendjen

17:32 | 07 Korrik 2020

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur bashkë me familjen e saj./ORAinfo/

Komento: