Kunata e Motrave Mustafa ka dalur me shoqe, secila më zonjë se tjetra – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kunata e Motrave Mustafa ka dalur me shoqe, secila më zonjë se tjetra

12:23 | 27 Shkurt 2020

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se ka dal me shoqet dhe po të gjitha po duken shumë bukur./ORAinfo/

Komento: