Kunata e Motrave Mustafa publikon foto nga gjimnazi, ja si dukej ajo në atë kohë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kunata e Motrave Mustafa publikon foto nga gjimnazi, ja si dukej ajo në atë kohë

21:19 | 26 Mars 2020

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto nga koha kur ishte në gjimnaz.

Duket se karantina ka bërë që të ‘shpalosim’ shumë kujtime të vjetra./ORAinfo/

Komento: