Kurti e Murati nesër vizitojnë Doganën e Kosovës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kurti e Murati nesër vizitojnë Doganën e Kosovës

23:45 | 11 Gusht 2022

Nesër Doganen do ta vizitojnë Albin Kurti dhe Hekuran Murati.

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti dhe Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, nesër do të shkojnë për vizitë në Doganën e Kosovës.

Lajmin e ka bërë të ditur Zyra për Media e Doganës.

Sipas tyre, vizita pritet të fillojë në ora 08:30, në Drejtorinë e Doganës.

“Vizita e kryeministrit zgjat rreth një orë si dhe në fund të vizitës do të ketë prononcim për media nga Kryeministri z. Kurti, Ministri z. Murati si dhe nga Drejtori I Përgjithshëm z. Llugaliu” thuhet në njoftimin e Doganës.

Komento: