Kush është këngëtari qe po e shoqëron në veturë ‘Xhesikën’?

17:08 | 10 Maj 2019

Arta Nitaj u bë e njohur në serialin “O Sa Mire” me rolin e saj si ‘Xhesika’.

Ajo përveq talentit të aktrimit komentohet mjaft shumë edhe për stilin e saj të veqantë, shkruan ORAinfo.

Arta është mjaft aktive në rrjete sociale e sidomos në instgram ku pothuajse çdo ditë poston foto nga përditshmëria e saj.

‘Xhesika’ sot ka dal me shëtit me veturë, ndërsa atë po e shoqërojnë këngët e Butrint Imerit dhe Majk ‘Sa gjynah’.

Duket se aktorja e njohur ka një simpati të veçantë për këtë këngë. /ORAinfo/

Komento: