Kush është mashkulli që po e shoqëron Leonora Jakupin në qytetin e ‘dashurisë’? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kush është mashkulli që po e shoqëron Leonora Jakupin në qytetin e ‘dashurisë’?

13:49 | 23 Janar 2023

Këngëtarja Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Lenora vazhdon të bëjë jetë luksoze, ku shfaqet shpesh duke shëtitur nëpër vend të ndyshme të botës.

Këngëtarja se fundmi është duke qëndruar në Paris të Francës. Nga atje ajo është shfaqur në shoqëri të një mashkulli misterioz.

Ata shfaqen në disponim të mirë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Megjithatë nuk dihet cili është raporti që Leonora ka me personin që po e shoqëron. /ORAinfo/

VIDEO:

Komento: