Kushton 380 milionë euro, Barcelona po e shet këtë lojtar

20:21 | 12 Dhjetor 2018

Duket se Barcelona ka marrë një vendim befasues.

Ekipi ka vendosur të bëjë një largim të madh dhe fitimprurës në janar apo në verën e ardhshme.

Barcelona është e gatshme ta shet Ousmane Dembelen.

Skuadra katalonase e transferoi francezin nga Dortmundi për 150 milionë euro, ndërsa tani është e gatshme ta shesë atë, përcjell “lajmi.net”.

Barcelona ka kërkuar 380 milionë euro nga shitja e Ousmane Dembeles.

Skuadra katalonase ka bërë me dije se ata nuk do ta lejojnë largimin e francezit nën atë shumë, e që aktualisht aq është klauzola e tij.

Komento: