Ky detaj në duart e polices po bën xhiron në rrjetet socaile – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ky detaj në duart e polices po bën xhiron në rrjetet socaile

16:22 | 07 Janar 2019

Një foto e publikuar nga fotoreporterja e BIRN, Ivana Dervishi, po bën xhiron e rrjetit.

Në foto duket një efektive e policisë që ka kryqëzuar duart, por ajo që ka ngjallur shumë reagime kanë qënë thonjtë e gjatë të efektives dhe gishtat e mbushur me unaza.

Aksesorët si unazat nuk janë të përshtatshme për një efektive policië dhe sidomos thonjtë e gjatë që do të ishin një pengese për ndërhyrjet e papritura që karakterizojnë profesionin e policit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!