Ky do të jetë transferimi i parë i Real Madridit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky do të jetë transferimi i parë i Real Madridit

13:33 | 02 Janar 2019

Mesfushori i Sevillas, Pablo Sarabia është identifikuar si një objektiv i transferimit të parë nga Real Madrid, raporton Don Balon përcjell ORAinfo.

Atletico Madrid dhe Arsenal po raportojnë gjithashtu se monitorojnë progresin e 26-vjeçarit, pas gjysmës së parë të shkëlqyer të sezonit në La Liga.

Los Blancos shpresojnë të fitojnë garën për nënshkrimin e tij, pasi ata planifikojnë një numër transferimesh hyrëse gjatë dritares së janarit./ORAinfo/

Komento: