Ky është 23 vjeçari që humbi jetën mbrëmë në aksident – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky është 23 vjeçari që humbi jetën mbrëmë në aksident

12:14 | 25 Dhjetor 2019

Një aksident me fatalitet ka ndodhur mbrëmë në komunën e Deçanit.

Fatlind Hysenaj nga fshati Lëbushë i Deçanit ka humbur jetën mbrëmë në një aksident në Isniq të Deçanit.

Deri të aksidenti ka ardhur për deri sa drejtuesi i automjetit kishte qenë duke qarkulluar nga drejtimi i Deçanit në drejtim të Pejës.

Më të arritur në fshatin Isniq në vendin e quajtur ‘te ura e Demës’, për shkak të shpejtësisë shumë të madhe kishte humbur kontrollin mbi timon, ka dalë jashtë rruge në të djathtë dhe është përplasur me një shtëpi, shkruan Indeksonline.

Nga aksidenti me lëndime të rënda ka përfunduar një i ri tjetër, Shkëlqim Kameraj që po trajtohet në QKUK.

Komento: