Ky është deputeti që mban foton e Agim Ramadanit tek ulësja në Kuvend – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ky është deputeti që mban foton e Agim Ramadanit tek ulësja në Kuvend

12:39 | 15 Prill 2019

Deputeti që mban foton e Agim Ramadanit tek ulësja në Kuvend.

Para pak ditësh u shënua 20 vjetori i rënies heroike të Agim Ramadanit.

Por, për Daut Haradinajn vepra e ish-komandant Katanës është e gjallë dhe figura e tij është e pavdekshme.

Për këtë, deputeti i AAK-së e mbanë fotografinë e tij tek ulësja në Kuvendin e Kosovë. E kapur tek foltorja e Haradinajt, fotografia e Agim Ramadanit tërheqë vëmendjen e radhës së deputetëve.

Të martën e kaluar Haradinaj ishte në Koshare për të kujtuar ish-mikun e luftës të cilin e quajti ferri dhe tmerri i ushtrisë serbe.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!