Ky është ekipi ideal për Rodriguezin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky është ekipi ideal për Rodriguezin

16:14 | 25 Janar 2019

E ardhmja e James Rodriguez ende nuk është e qartë.

James Rodriguez është një përzierje e Cesc Fabregas dhe Isco, thotë Emmanuel Petit dhe do të ishte një mundësi më e mirë për Arsenalin në kërkimin e tyre për një numër të ri prej 10 sesa yllit të Barcelonës Denis Suarez përcjell ORAinfo.

Ish ylli i Gunners i tha The Mirror: “Nëse duhej të zgjidhja mes tyre [James dhe Suarez] – duke e njohur situatën me Ramsey – Arsenali patjetër nevojë për një mesfushor sulmues dhe duhet të marrë një lojtar që ka personalitetin për të drejtuar një lojë dhe jo fshi gjithë kohën.

“Unë mendoj se James Rodriguez është një prej tyre”. /ORAinfo/

Komento: