Ky është fajtori kryesor i humbjes së Interit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky është fajtori kryesor i humbjes së Interit

20:48 | 03 Shkurt 2019

Problemi më i madh i Interit është faza e sulmit, pasi për herë të parë që nga viti 1956 ata nuk arritën të shënonin në tre ndeshjet e fundit të Serie A të vitit.

Nerazzurrët kanë arritur një pikë në tri ndeshje në vitin 2019, një barazim 0-0 me Sassuolo, pasuar nga humbjet 1-0 ndaj Torinos dhe Bolonjës përcjell ORAinfo.

Mungesa e golave nga Mauro Icardi është gjithashtu një çështje e diskutuar, sepse argjentinasi nuk ka shënuar në gjashtë raunde, më të gjata ndonjëherë në fanellën e Inter./ORAinfo/

Komento: